Vítejte na stránkách prodejny Starožitnosti Hostivař

 

Našim hlavním cílem je nabízet zákazníkům zboží v takové kvalitě a za takové ceny, že se k nám vždy budou rádi vracet. Dále je naší absolutní prioritou vytvářet v komunikaci se zákazníky příjemné prostředí, ve kterém se zákazník cítí dobře. Tímto se vždy řídí všichni členové našeho týmu.


 V naší prodejně se specializujeme především na výkup a prodej použitých zlatých a stříbrných šperků, mincí, hodinek, aj. Dále nabízíme prodej nových zlatých šperků a šperků vyrobených přímo na zakázku.

 Naší další významnou činností je zprostředkování prodeje Vašich předmětů, tzv. komisní prodej. V rámci našich kontaktů s cílovými zákazníky jsme schopni zprostředkovat prodej téměř jakýchkoliv Vašich drahých šperků, mincí, aj.

Dále nabízíme půjčky zajištěné Vaším zlatem nebo cennostmi. Jedná se o krátkodobé půjčky zajištěné pouze Vaším zlatem, stříbrem, starožitností, nebo jinou cenností. Není tedy třeba zastavovat Váš byt, automobil, apod., abyste u nás takovou půjčku získali.

 V neposlední řadě nabízíme i velmi ojedinělou službu – Půjčovnu šperků a starožitností. Pokud tedy potřebujete zazářit na společenské akci a nechcete kupovat drahý šperk, není nic jednoduššího, než si takový šperk u nás zapůjčit. Stejně tak je možno zapůjčit si i jakýkoliv jiný předmět z naší nabídky.


Na Vaší návštěvu se těší celý tým prodejny

Vaše Starožitnosti Hostivař