V naší prodejně vykoupíme Vaše mince za nejvyšší možné ceny s ohledem na jejich numismatickou a současnou tržní hodnotu. U výkupu zlatých mincí nepočítáme výkupní cenu pouze na základě ceny zlata, ale nabízíme nejvyšší možné ceny, které Vám jinde nenabídnou. Stejné je to s micemi stříbrnými. Možná budete překvapeni, za jakou cenu se Vaše zlaté a stříbrné mince dají okamžitě zpeněžit. Dále nabízíme komisní prodej Vašich mincí.

Výkup mincí

800-5.000,- Kč/g

24 karátů (999)

 Pokud chcete mince pouze ohodnotit, abyste věděli, jakou můžou mít hodnotu, můžete se na nás také obrátit. Za ocenění si neúčtujeme nikdy žádný poplatek – doporučujeme se na tuto službu objednat předem.

 Dále za individuální ceny vykoupíme Vaše stříbrné mince, popřípadě oběhové mince a bankovky. Stačí takové mince nebo bankovky donést, my Vám je zdarma roztřídíme a oceníme a je pouze na Vás, zda je nám odprodáte – doporučujeme se na tuto službu objednat předem.

 V rámci našich širokých kontaktů na sběratele nabízíme i zprostředkování prodeje Vašich mincí, tzv. komisní prodej – pro více informací nás kontaktujte.

 Pro bližší informace volejte: 608 08 07 65 (pouze v otevírací době prodejny), nebo pište na: starozitnosti-praha@seznam.cz

Kontaktujte nás

Před příjmem do prodeje doporučujeme, abyste se objednali na kontaktech uvedených níže, nebo přímo na prodejně.