V naší prodejně nabízíme půjčky hotovosti oproti zástavě Vašich zlatých předmětů, stříbra, starožitností a jiných cenností. Půjčka je kryta pouze Vašimi zastavenými předměty, tudíž Vám nehrozí žádné penále z prodlení, vymáhání půjčky a podobné praktiky splátkových společností. Zástavy probíhají kdykoliv v otevírací době prodejny – není potřeba se dopředu nijak objednávat.

Zástavní cena zlata

500,- Kč/g

14 karátů (585)

Vybrat si můžete z následující délky zástavní smlouvy:

– 1 týden
– 2 týdny
– 3 týdny
– 4 týdny

 Individuálně je možné dohodnout i jinou délku zástavní smlouvy. Je tedy pouze a jen na Vás, jaký model zástavní zápůjčky Vám bude vyhovovat.

 Všechny délky zástavních smluv je možno po dohodě obou stran prodlužovat. Pokud se tedy stane, že ke dni splatnosti zástavní smlouvy nebudete mít dostateční finanční obnos na vyplacení zastavených předmětů, smlouvu Vám po zaplacení úroku prodloužíme. Celý průběh půjčky si tedy řídíte sami dle Vašich potřeb a možností.

 Úrok: 4 % týdně pro zástavy do 50 000,- Kč  /  3 % týdně pro zástavy nad 50.000,- Kč

 Vždy je při podpisu smlouvy jasně uveden úrok plynoucí ze zástavy – tento úrok není NIKDY navyšován o žádné penále z prodlení apod. Vždy tedy dopředu jasně víte, jaký úrok budete platit, a to i v případě prodlení se zaplacením úroku.

Nezastavujeme: zlaté slitky a cihličky.

 Pro bližší informace volejte: 608 08 07 65 (pouze v otevírací době prodejny), nebo pište na: starozitnosti-praha@seznam.cz