V naší prodejně nabízíme komisní prodej, neboli zprostředkování prodeje Vašich šperků, mincí, obrazů, hodinek, starožitností, aj. za Vámi určené ceny.
Pokud tedy na prodej nespěcháte a rádi byste za Váš předmět získali nejvyšší možnou cenu, je pro Vás právě tento způsob prodeje ideální. Do komisního prodeje jsou přijímány briliantové šperky, zlaté mince, hodinky známých značek, obrazy ceněných autorů, případně jiné cenné, či jinak zajímavé předměty.

  • Po přijetí Vašich předmětů do komisního prodeje, nabízíme tyto věci našim zákazníkům jak na prodejně, tak na našem e-shopu a dalších internetových serverech. Máte u nás tedy mnohem vyšší šanci prodeje Vašeho předmětu.
  • Smlouvy o zprostředkování prodeje uzavíráme na dobu 3 měsíců – pokud se během této doby Váš předmět neprodá, uzavíráme smlouvu novou, popřípadě Vám předmět vrátíme nazpět. Dále je možnost kdykoliv Váš předmět získat nazpět, před uplynutím doby platnosti smlouvy.
  • Jako provizi si účtujeme 20% z prodejní ceny předmětu, tzn. Vám zůstává 80% z prodejní ceny. Naše provize je včetně DPH a všech dalších poplatků. Pokud se předmět neprodá, nejsou nikdy žádné poplatky účtovány.

Kontaktujte nás

Před příjmem do komisního prodeje doporučujeme, abyste se objednali na kontaktech uvedených níže, nebo přímo na prodejně.