V naší prodejně vykoupíme Vaše mince za nejvyšší možné ceny s ohledem na jejich numismatickou a současnou tržní hodnotu. U výkupu zlatých mincí nepočítáme výkupní cenu pouze na základě ceny zlata, ale nabízíme nejvyšší možné ceny, které Vám jinde nenabídnou. Stejné je to s micemi stříbrnými. Možná budete překvapeni, za jakou cenu se Vaše zlaté a stříbrné mince dají okamžitě zpeněžit. Dále nabízíme komisní prodej Vašich mincí.

Výkup mincí

800-5.000,- Kč/g

24 karátů (999)

Pokud chcete mince pouze ohodnotit, abyste věděli, jakou můžou mít hodnotu, můžete se na nás také obrátit. Za ocenění si neúčtujeme nikdy žádný poplatek. Doporučujeme se na tuto službu objednat předem.

Dále za individuální ceny vykoupíme Vaše stříbrné mince, popřípadě oběhové mince a bankovky. Stačí takové mince nebo bankovky donést, my Vám je zdarma roztřídíme a oceníme. Je pouze na Vás, zda je nám odprodáte. Doporučujeme se na tuto službu objednat předem.

 V rámci našich širokých kontaktů na sběratele nabízíme i zprostředkování prodeje Vašich mincí, tzv. komisní prodej – pro více informací nás kontaktujte.

Kontaktujte nás

Před příjmem do prodeje doporučujeme, abyste se objednali na kontaktech uvedených níže, nebo přímo na prodejně.