V naší prodejně vykoupíme Vaše mince a bankovky za nejvyšší možné ceny s ohledem na jejich numismatickou a současnou tržní hodnotu. I v případě velmi vysoké výkupní ceny jsme Vám schopni tuto cenu ihned vyplatit. Pokud budete chtít dosáhnout ještě vyšší částky a na prodej nespěcháte, můžeme vzít předměty do komisního prodeje. Pravost mincí a bankovek ověřujeme ihned na místě, není u nás potřeba předměty nechávat na dlouhé posouzení. Možná budete překvapeni, jaké částky Vám nabídneme a zároveň Vám je budeme schopni okamžitě vyplatit. Výkup a oceňování probíhá především v pondělky a středy, doporučujeme se předem objednat.

Výkup mincí

1.000-5.000 Kč/g

24 karátů (999)

Při výkupu mince a bankovky roztřídíme, poskytneme k nim informace a poté Vám nabídneme výkupní cenu. Celý tento proces je plně zdarma, a to i v případě, že s výkupní cenou nebudete souhlasit a k výkupu nakonec nedojde.

Pokud chcete mince nebo bankovky pouze ohodnotit, abyste věděli, jakou můžou mít hodnotu, můžete se na nás také obrátit. Za ocenění si neúčtujeme nikdy žádný poplatek.

Preferujeme zlaté, stříbrné mince a bankovky, můžete se na nás ale obrátit i s oběhovými mincemi. Hodnota takových mincí bývá většinou minimální, ale s ochotou Vám je zkontrolujeme, jestli se mezi nimi nenachází nějaký cennější kousek.

Zabýváme se především mincemi a bankovkami z období rakousko-uherské monarchie a 1. republiky. Antické mince nevykupujeme, ani neoceňujeme.

V rámci našich širokých kontaktů na sběratele nabízíme i zprostředkování prodeje Vašich mincí a bankovek, tzv. komisní prodej – pro více informací nás kontaktujte.

Výkup a oceňování mincí a bankovek probíhá především v pondělky a středy. Před tím, než naší prodejnu budete chtít s mincemi nebo bankovkami navštívit, doporučujeme se předem objednat, a to buď telefonicky, emailem nebo osobně na prodejně.

Kontaktujte nás

Před příjmem do prodeje doporučujeme, abyste se objednali na kontaktech uvedených níže, nebo přímo na prodejně.